SAP FI CO tanácsadó

SAP FI-CO tanácsadó

Főbb feladatok:

  • SAP FI-CO S/4 HANA átállás
  • nemzetközi roll-out projektben való részvétel
  • Fő tevékenységi terület a termékköltség kontrolling
  • FI-CO folyamatok globális támogatása
  • Customizing, fejlesztési és folyamat dokumentációk készítése, tesztelés
  • Projektmenedzsment, együttműködés globális projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, legalább 5 év modul releváns tapasztalat (tanácsadói vagy vállalati oldalon)
  • Rollout projektekben szerzett tapasztalat, ABAP / debugging ismeret előny
  • S/4 HANA tapasztalat előny
  • Mátrix szervezetben történő munkavégzés előny
  • Üzleti, pénzügyi, számviteli üzleti folyamatok ismerete
  • Egyéb SAP modulok ismerete előny (MM, IM, PP, SD, PS)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Utazási hajlandóság (30-40%)
  • Önállóság, határozottság
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés
  • Analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • az ideális jelölt szeret csapatban dolgozni.

Van további kérdése?

Küldje el részletes pályázatát az alábbi címre.

Get empowered by NTT DATA Business Solutions!

E-Mail: job-solutions-hu@nttdata.com

We transform. SAP® solutions into Value

Budapest, BU, HU, 1117

2024. márc. 26.