SAP funkcionális tanácsadó

Jobposting_Header_HR_Pauline_Ilar_Daria_Lackyden_1140x456.jpg (1140×456)

Érdekel az SAP világa? Cégünk az NTT DATA Business Solutions az SAP Gold, Global és Platinum partnereként a világ 30 országában ügyfélközpontú, folyamatalapú megközelítéssel és megoldásokkal támogatja az SAP bevezetéseket. Cégünk több mint két évtizede van jelen a magyar vállalati informatikai piacon. Átfogó megoldást kínálunk ügyfeleinknek a stratégia alkotástól a vállalati üzleti folyamat szervezésen és –optimalizáláson át a teljes informatikai rendszer bevezetéséig és hatékony működtetéséig.

Munkatársaink kiemelkedő SAP tanácsadói tapasztalatát fémjelzi az ARIS folyamatmodellek és az SAP integrációja. Évtizedes nemzetközi, iparági szaktudás biztosítja ügyfeleink számára a bevezetni kívánt SAP rendszer stratégiai tervezését, konfigurálását és a folyamatorientált bevezetés sikerét.

Bővítjük csapatunkat junior-, illetve mid-senior kollégák felvételével, akiket az évek során kialakult erős, nagy tudású senior csapat mentorál, valamint on the job projekten és az SAP Platinum partnerségen alapuló belső képzéséken támogatunk a tanácsadóvá válásban, illetve egy nemzetközi tanácsadói karrier felépítésében.

SAP funkcionális tanácsadó (FI, CO, PP, MM, QM, SD, BW, Bázis stb modulokban)

Főbb feladatok:

  • SAP S/4 HANA átállás
  • nemzetközi roll-out projektben való részvétel
  • modul releváns folyamatok globális támogatása
  • Customizing, fejlesztési és folyamat dokumentációk készítése, tesztelés
  • Projektmenedzsment, együttműködés globális projektekben

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, modul releváns tapasztalat (tanácsadói vagy vállalati oldalon)
  • Rollout projektekben szerzett tapasztalat, ABAP / debugging ismeret előny
  • S/4 HANA tapasztalat előny
  • Mátrix szervezetben történő munkavégzés előny
  • Üzleti, pénzügyi, folyamatok ismerete
  • Több vagy további SAP modulok ismerete előny
  • Magabiztos angol nyelvtudás, német nyelvtudás előny
  • Utazási hajlandóság (30-40%)
  • Önállóság, határozottság, szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • az ideális jelölt szeret csapatban dolgozni.

Amit kínálunk:

  • Igazságos, teljesítményorientált és versenyképes javadalmazás, kompenzációs csomag;
  • Foglalkozhatsz a legújabb technológiákkal, részt veszel változatos projektekben;
  • Folyamatos és rendszeres képzési, tanulási lehetőséget biztosítunk, hozzáférést különböző tanulási platformokhoz, workshopok az NTT DATA Business Solutions Academy belső képzésein, illetve külső szolgáltatókkal;
  • Junior kollégáknak kiterjedt beilleszkedési program, 3 hónapos betanulási program, dedikált mentor;
  • Rendezvények széles skálája (csapatrendezvények, away day, sportolási lehetőségek: Foci kupa, UltraBalaton);
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet segítőkész kollégákkal; Nagyszerű vállalati kultúra és vállalati értékek;
  • Rugalmas, hibrid munkavégzés, munka és magánélet egyensúlya, családbarát munkahely.

Van további kérdése?

Küldje el részletes pályázatát az alábbi címre.

Get empowered by NTT DATA Business Solutions!

E-Mail: job-solutions-hu@nttdata.com

We transform. SAP® solutions into Value

Budapest, BU, HU, 1117

Apr 10, 2024